Zatrudnimy pracownika na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Kolonowskie

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży opakowań,
  • znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży,
  • komunikatywność,
  • umiejętność aktywnego słuchania,
  • zarządzanie swoim czasem w pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o efektywność,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, samochód, komputer, telefon),
  • możliwość szkoleń i rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • długoterminową współpracę.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej ofercie poniższej formuły:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest „PACKPROFIL” Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.